1.   TRAVESTI SHOW

Travesti Show se v posledních letech stala oblíbenou a vyhledávanou lidovou zábavou. Parodování a imitování známých českých i zahraničních hudebních interpretek osobami opačného pohlaví již dávno není zábavou minorit.


  2.   BARMANSKÁ SHOW

Zajistíme zpestření Vaší akce o ty nejlepší koktejly. Mladí a zkušení barmani jsou zárukou nejen kvality, ale také dobré zábavy a k plné spokojenosti hostů. Vaši pozornost upoutá naše barmanská show, kterou Vaši hosté jistě ocení.


  3.   OHNIVÁ SHOW

Pekelná podívaná na mistry ohně. Plivači ohně, freestyle s fagulemi, fire sticky a mnoho dalšího v podání mistrů ohnivého řemesla.


  4.   KADEŘNICKÁ SHOW

Jsou to opravdoví kouzelníci. Pod jejich prsty se na hlavách modelek rodí neuvěřitelná díla, kterým tleská svět. Celebrity se bez nich neobejdou. Diktují nám ofiny, pěšinky, koňské ohony či bohaté vlny. Tvoří špičkoví vlasoví stylisté i u nás? Jistě!


  5.   MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Módní přehlídky dle Vašeho přání. Specialita! Kadeřnická show spojená s přehlídkou luxusních šatů z netradičních materiálů.


  6.   HRY A HLAVOLAMY

Program deskových her, pohybových her a hlavolamů na párty, společenské akce a herní dny.


  7.   MODERÁTOŘI

Moderování galavečerů, společenských akcí, tiskových konferencí apod., pantomima, scénky, zkátka cokoli si přejete v podání našich profesionálů i oblíbených herců.


  8.   IMITÁTOŘI

Naši umělci jsou hlasově k nerozeznání od celosvětových celebrit! Například naše Marilyn Monroe ráda zazpívá Vašemu oslavenci Happy Birthday….


  9.   DJ's

Hudba všech stylů od profesionálního DJ jen pro Vás.


  10.   ŽIVÉ SOCHY

Živé sochy zpestří Vaši módní přehlídku, večírek, prezentaci nového výrobku apod. Více barevných variant, zpracování návrhů dle přání klienta v corporate designu, logotypy atp.


  11.   ŽONGLÉŘI

Pobavit zároveň dospělé i děti, vyprovokovat je k smíchu a zapojit do hry, to bývala kdysi role šašků a jarmarečních herců. Stejně tak vtipně jsou komponovaná vystoupení žongléra. Jeho představení jsou komponovaná jako mozaika žonglování s balóny, noži, hořícími loučemi, diabolem a devilstikem.


  12.   AKROBATÉ

Show na bradlech, chůze po laně, salta, kotrmelce… To vše a mnohem víc je hlavní doménou akrobatů. Možnost závěsu lan či šál ve vytipovaném prostoru dává mnoho možností pro vyniknutí této show.


  13.   ARTISTÉ

Všestranní baviči, ovládají umění kejklířské, žonglování, chodí na chůdách, vytváří efektní alchymistické scénky, pořádají soutěže, točí talíři, ovládají balanc s kužely, fakírské kousky i ohňostroje.


  14.   SILÁCI

Jak táhnout kamión pusou a přitom nepotřebovat protézy navíc ? Nenechte si ujít naše sliáky v akci!


  15.   HADÍ ŽENA

Pokud Vám připadá těžké si dát nohu za hlavu, přijďte se aspoň podívat, jak se to dělá! Jen těžko uvěříte, co vše možné…


  16.   FAKÍR

Kouzelnicko-fakírské vystoupení (probodávní ruky, polykání meče, žiletek, ohně...) zpestří jistě Vaši kulturní akci.


  17.   KOUZELNÍK

V několika různých programech uvidíte kouzla se šátky, kruhy, květinami, kostkami a kartami. Objeví se živé bílé holubice a můžete se i naučit kouzla s provazem, kartami nebo vajíčkem.


  18.   KARIKATURISTA

Svým uměním rádi pobaví hosty Vaší akce, navrhnou výtvarnou podobu Vašeho firemního loga, plakátu, nabídky,apod. či namalují portrét jako netradiční dárek pro Vaše blízké.


  19.   PSALIGRAFIK

Zcela netradiční portrétista. Siluety tváří portrétovaných osob vystřihuje nůžkami z papíru. Evropská rarita s referencemi z několika zemí Evropy!!! 1 portrét – cca 1 až 2 minuty. Velmi vděčné, skvělá vzpomínka na Vaši akci. Princip portrétování spočívá v tom, že umělec vytváří profil obličeje vystřihováním z černého papíru. Výsledek je pak vložen do pasparty kontrastní – tedy bílé barvy. Pasparta může být opatřena logem zadavatele programu, označením akce, termínem jejího konání... Vlastní portrét nikdo nevyhodí! Nenásilné - rekordman sedí u svého stolečku nebo se dokonce pohybuje mezi lidmi a vytváří jejich portréty. Držitel světového rekordu - 215 siluet za 60 minut !


  20.   VĚŠTKYNĚ

Vstupte do světa nadpřirozena a duchů ať zvíte, co v budoucnu Vás čeká a nemine! Věštění z křišťálové koule, hádání z ruky – chcete znát svou budoucnost?


  21.   PANTOMIMA

Naši mimové zpestří Vaši společenskou akci! Jsou mistři svého oboru, pantomimě se profesionálně věnují více než 13 let. Vystoupení člena Divadla na Zábradlí, cca 2x8 minut, např. etuda, jak vypadá a co dělá žena po ránu. Dalším repertoárem je pak veselé žonglování či klauniáda.


  22.   BODYPAINTING

Bodypainting je malba na nahé lidské tělo speciálními přírodními a netoxickými barvami, které jsou snadno smývatelné vodou. Maluje se štětcem, ale také technikou, která se nazývá air-brush. Je to technika podobná sprejování. Barva je rozprašovaná tryskou, pomocí kompresoru. Malba je rozložena téměř na celém těle, může zasahovat i do obličeje, výjimkou nejsou ani obarvené vlasy tak, aby ladila celková kompozice.


  23.   FACEPAINTING

Facepainting je malování na obličej pro bláznivé příležitosti. Chcete se proměnit v klauna, tygra či upíra? S našimi výtvarníky to není žádný problém!


  24.   TETOVÁNÍ HENOU

Tetování henou je oblíbenou součást akcí všeho druhu! Nabízíme mnoho variant tetování i obrázků. Malby vydrží přibližně 14 dní.


  25.   TRIKOVÉ LASOVÁNÍ, PRÁCE S BIČEM

Trick roping neboli trikové lasování - je obvykle 7-10 minut dlouhá show, která obsahuje různé spiningové figury s jedním i dvěma lasy spojené do náročné a divácky atraktivní sestavy. Hudba dodává celému vystoupení spád.
Whip cracking je ovládání honáckého biče - tato show trvá obvykle 7 minut. Obsahuje sestavu různých druhů prásků s jedním i dvěma biči a divácky oblíbené trefování rozličných cílů, jako např. ustřelování cigarety od úst. Vše podbarvuje hudba. Pro obě vystoupení je nutný dostatečný prostor. Náročné vystoupení v podání vícenásobné mistryně Evropy.


  26.  PRÁCE S TOMAHAWKEM, NOŽI, REVOLVERY

Show s revolvery - způsoby tasení a zasouvání zbraně do pouzdra, způsoby střelby, točení a žonglování s dvěma revolvery, střelba na balonky, zhasnutí svíčky výstřelem, hrnek Doc.Hallydaye, úsměvné gagy, soutěže pro Vaše hosty.
Show s noži a tomahawky - způsoby házení nožem a sekerou, trefování cílů, hody na velkou vzdálenost, házení vším možným. Obsahem múže být rovněž výuka tohoto umění.


  27.   UKÁZKY ANGLICKÉHO A WESTERNOVÉHO JEŽDĚNÍ NA KONI

Jak správně sedět na koni, držet uzdu a pohybovat se v sedle? Ukázky různých jezdeckých stylů a rodeových disciplín.


  28.   UKÁZKY BOJOVÝCH UMĚNÍ

Ukázky bojových umění jsou v poslední době oblíbeným zpestřením firemních akcí. Největší oblibě se těší taneční bojové umění zvané Capoiera. Capoiera je brazilské bojové umění, vyvinuté a zdokonalené potomky otroků přivezených z Afriky. Představuje unikátní kombinaci boje, tance a akrobacie, provázenou zpěvem a hrou na hudební nástroje. Její filozofie a rituální forma ji řadí na místo nejrychleji se rozvíjejícího bojového umění na světě.


  29.   INDIÁNSKÉ VESNICE

Paví Pero a Rudá Pata Vám předvedou život indiánů z divokého západu. Jak žijí, kde bydlí, čím se živí…


  30.   ŽIVÁ ZVÍŘATA

Jsou libo např. medvědi, lvi, tygřík? Žádný problém!


  31.   HISTORICKÝ ŠERM

Skutečné šermířské vystoupení, při kterém rytíři v plné zbroji za zvuku bubnů, hudby a fanfár ukazují svoji dovednost v boji. Celé vystoupení je postaveno tak, že divák je přímo vtažen do děje a má dojem, že vše je skutečnost a ne perfektně nacvičené souboje a letitá zkušenost našich profesionálních šermířů. Celkový kolorit tábora dokreslují vystavené repliky zbraní a zbrojí z období gotiky. Divák může nejenom shlédnout různé druhy přileb, zbraní, drátěných košil a plátových zbrojí, ale samozřejmě si může vše potěžkat a vyzkoušet.


  32.   HISTORICKÉ TRHY

Na tržišti se něco děje celý den od rána do večera. A kdo nebude pospíchat může se večer podívat na mystické tance dívek ozářené světlem pochodní, ohnivou produkci našich fakírů nebo divoké souboje rytířů s hořícími zbraněmi. Každý si domů něco odnese. Buď malou drobnost, nebo nevšední zážitek. Spíše však oboje.