1.   WESTERN SHOW


Western Show

Večer ve stylu Divokého Západu, country hudba, elektrický býk, ukázky country tanců s výukou publika, kankán, westernová show - práce s lasem, bičem, tomahavkem, noži, revolvery, indiánská dobová vesnice, ukázky anglického a westernového ježdění na koni.

 

 

2.   JAZZ NIGHT


Jazz Night

Zprostředkujeme Vám hudbu, tanec, zpěv a to vše v rytmu jazzu. Například Jazz Dance, step, či saxofonista Vás budou provázet celým večerem.

 


3.   INDICKÝ VEČER


Indický večer

Večer ve stylu Indie, ukázky látek a sárí, zdobení těla a obličeje henou, DJ a projekce bollywoodských videoklipů, čajový servis a vodní dýmky.

 

 

4.   HISTORICKÝ VEČER


Historický večer

Dobové kostýmy, historické trhy, šermířské vystoupení, dobové tance, plivači ohně, fakýři, břišní tanečnice, stylová živá hudba, historické hry - šermířské souboje, házení sekyrou, střelba z luku a kuše, a mnohé další.

 


5.   KUBÁNSKÁ NOC


Kubánská noc

Večer ve stylu Karibiku, pravá kubánská muzika a tanec na živou hudbu s výukou, "salsotéka" s DJ (latino/pop/reggae) až do rána, chutné koktejly s barmanskou show, projekce v latinském stylu.

 


6.   FOLKLÓRNÍ VEČER


Folklórní večer

K ukázkám lidových tanců z Čech, Moravy a Slovenska v podání jednoho až šesti tanečních párů vám zahraje živá cimbálová muzika.

 


7.   MOULIN ROUGE


Moulin Rouge Night

Večer ve stylu Francie a Moulin Rouge, dobové doplňky pro Vaše hosty, pianista, dvě taneční choreografie v průběhu večera, odvážné kostýmy a samozřejmě nesmí chybět kankán!
 

 


8.   BRAZILSKÁ NOC


Brazilská karnevalová show

Večer ve stylu karnevalu! Brazilská hudba a bubenická show, brazilská taneční karnevalová show s malou taneční výukou, DJ, barmanská show, latinsko-americké koktejly a soutěž s maxi koktejly a brčky.

 

 


9.   MAFIE


Večer klobouků, kravat a kvérů

Tematický večer jako z drsných dob psích deček, charlestonu, swingu, doutníků a pokeru.

 

 


10.   JAMES BOND NIGHT


Večer ve stylu agenta 007

Jedno z aktuálních témat večerních společenských akcí. Tři předtančení ve stylu Jamese Bonda a další doprovodný program, kulisy, zkrátka PROTŘEPAT, NEMÍCHAT...

 

 


11.   DĚTSKÉ POŘADY


Program sestavený speciálně pro nejmenší

Pořady pro děti s živě zpívanými písničkami, tancem, soutěžemi, pohádkami, karnevalem, zkrátka jiné a nové, než dosud děti poznaly. Kouzelník, klaun, loutkové divadlo, atrakce, živá zvířata , apod. Vhodné pro dětské dny, narozeninové oslavy, mikulášské besídky, atp.