Agentura Dance Productions se specializuje na zajišťování vystoupení tanečnic a tanečníků, tanečních formací a skupin pro různé firemní, společenské a kulturní akce jakož i na pořádání těchto akcí na klíč.

Nejsme však jen taneční agenturou. Zajišťujeme také další program vhodný pro tento typ akcí, jako například hudebníky, hostesky, travesti show, body painting, různé atrakce pro děti i dospělé, kouzelníka aj., a to vše dle Vašeho gusta. Naše zkušenosti plynou z dlouholetého působení na trhu. Exklusivně zastupujeme taneční skupinu Crash Dance.

Co je však nejdůležitější - u všech s námi spolupracujících umělců garantujeme vysokou kvalitu vystoupení a profesionální přístup. Právě kvalita produkce a spokojenost našich klientů jsou naším krédem a motivací. Nebráníme se novým zkušenostem a výzvám, máme snahu se neustále rozvíjet a přicházet s dalšími novinkami. Záleží jen na Vás, jaký program zvolíte! Ať už si vyberete ze stávajících choreografií, vystoupení či hotových programů nebo se rozhodnete pro vlastní projekt a stavbu choreografie "na klíč" (vhodné především pro uvádění nových výrobků na trh), budeme Vám plně k dispozici. Jsme tým mladých lidí, kteří mají v oboru tance a kultury bohaté zkušenosti.

Odměnou za Vaši důvěru Vám bude náš profesionální přístup a spolehlivost.